Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Zbliża się Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy do udziału w konkursach, których celem jest upamiętnienie ważnych w historii Polski wydarzeń.

I Konkurs plastyczny:

Uczniowie klas IV-VI proszeni są o wykonanie dowolną techniką prac plastycznych, upamiętniających wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Prace plastyczne należy przekazać do piątku 28 października nauczycielom historii. Zostaną one zaprezentowane na okolicznościowe wystawie począwszy od środy 2 listopada.

II Konkurs wiedzy historycznej:

Na stronie internetowej szkoły w poniedziałek 24 października pojawią się zadania konkursowe. Pierwsze trzy osoby, które rozwiążą poprawnie wszystkie zadania i przekażą je nauczycielom historii otrzymają oceny celujące z historii.

III Gra historyczna-podchody

Zapraszamy do udziału w grze terenowej związanej z ważną postacią w historii dwudziestolecia międzywojennego - ks. Władysławem Robotą. Szczegóły na lekcjach historii.

Wyniki konkursów zostaną ogłoszone podczas okolicznościowego apelu.

nauczyciele historii: Aleksandra Duda i Stefan Duda

wykonanie strony internetowej: Everest Studio