WYCIECZKA GRUPY PROJEKTOWEJ DO ZABRZA I GLIWIC

Dnia 19 kwietnia 2018 roku uczniowie klas II gimnazjum z grupy projektowej pani Beaty Stawowy wzięli udział w wycieczce. Założeniem programowym wyjazdu było: „Zwiedzanie obiektów kulturalnych w Zabrzu i Gliwicach". Uczniowie grupy projektowej: Mryka Oliwia, Brzezina Michał, Lamla Mateusz, Macha Tomasz, Szymon Madeja pokonali środkami lokomocji trasę Gierałtowice – Zabrze, gdzie pani Beata Stawowy robiła zdjęcia uczestnikom na tle Domu Muzyki i Tańca, Teatru Nowego i Filharmonii. Następnie z Zabrza uczestnicy dostali się do Gliwic, gdzie zwiedzili Teatr Miejski, Katedrę Piotra i Pawła, Aulę Jana Pawła II, Mury Obronne wraz z Zamkiem Piastowskim, Rynek, Ruiny spalonego Teatru na ulicy Zwycięstwa. Pani Beata Stawowy dzieliła się z uczestnikami wyjazdu historią oglądanych obiektów. Wycieczka z uczniami nie tylko wzbogaciła projekt gimnazjalny, ale ich wiedzę na temat „Wiem skąd jestem".

wykonanie strony internetowej: Everest Studio