Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie 2018

12 kwietnia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gliwicach odbył się konkurs wiedzy o bezpieczeństwie dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na szczeblu powiatowym. Naszą szkołę reprezentowali: SP kl.4-6 - Karolina Szołtysek, Krzysztof Smolnik i Jakub Suszek, natomiast SP kl. 7 i GIM II-III: Angelika Nieradzik, Dominik Adamczyk oraz Mateusz Lamla. Uczniowie musieli wypełnić test na temat wiedzy pożarniczej oraz  udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W tym roku dopisała frekwencja uczestników, których było ponad 80. Komisja miała niełatwe zadanie, bowiem poziom uczestników był wysoki. Dopiero w tzw. „dogrywce" udało się wyłonić zwycięzców w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. Krzysztof Smolnik zdobył III miejsce w kategorii szkół podstawowych. Serdecznie gratulujemy!!! 

wykonanie strony internetowej: Everest Studio