Wizyta w Fundacji WOŚP w Warszawie

Przygotowując się do udziału w 26 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ośmioosobową grupą wolontariuszy wybraliśmy się do siedziby Fundacji, mieszczącej się przy ulicy Dominikańskiej w Warszawie. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda codzienna praca w Fundacji, jak przebiega proces przygotowania identyfikatorów, począwszy od drukowania, naklejania hologramów i pieczętowania, do końcowego laminowania. W fundacji panowała bardzo serdeczna atmosfera, pracownicy wytłumaczyli co i jak i mogliśmy sami przygotować identyfikatory dla 18 wolontariuszy, zarejestrowanych w naszym sztabie. W Fundacji non stop pojawiali się kolejni przedstawiciele różnych sztabów, którym pomagaliśmy przygotować dziesiątki identyfikatorów. Następnie otrzymaliśmy serduszka, puszki kwestarskie i banderole do ich zabezpieczenia. W drodze powrotnej krótki spacer przy Pałacu Kultury i Nauki, gdzie właśnie budowana była scena koncertowa na niedzielny Finał, oraz wizyta w Złotych Tarasach. W stolicy przemieszczaliśmy się metrem, które jest bez wątpienia rewelacyjnym sposobem na szybkie dotarcie do celu.

wykonanie strony internetowej: Everest Studio