Finał akcji "Szlachetna Paczka 2017"

Szkolny Klub Wolontariatu Promyk Nadziei gorąco dziękuje wszystkim darczyńcom i innym osobom zaangażowanym w tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki. Dzięki Wam udało się przygotować 21 paczek z prezentami dla Rodziny, w których znalazły się wszystkie rzeczy o które prosiła Rodzina. 9 grudnia zawieźliśmy paczki do magazynu Szlachetnej Paczki w Gliwicach, gdzie jak zawsze zostaliśmy serdecznie przyjęci i spędziliśmy trochę czasu na rozmowie z wolontariuszami, by podzielić się wrażeniami z przygotowania darów. Paczki trafiły do Rodziny następnego dnia, a my otrzymaliśmy taką oto informację o przebiegu spotkania:

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Pani Natalia wraz z chłopcami czekali już na wolontariuszy w drzwiach. Wielkie zdziwienie zrobiło na nich to, że razem z wolontariuszami przyjechał pan Strażak. Na twarzach członków rodziny gościł uśmiech, widać było również radość. Byli zaskoczeni ilością paczek. Emocji było dużo, a przy każdej paczce coraz więcej. Chłopcy byli uradowani z samochodu oraz pościeli. Natomiast ogromną radość pani Natalii sprawił komplet garnków. Gdy emocje ciut opadły porozmawialiśmy z panią Natalią, a chłopcy wraz z naszym wolontariuszem poszli bawić się samochodem. Pani Natalia była wzruszona, że znaleźli się dobrzy ludzie i zechcieli pomóc w trudnej sytuacji. Kobieta nie mogła znaleźć słów opisujących radość i wdzięczność dla Darczyńców.

Co chce przekazać wolontariusz?
Chciałabym podziękować grupie wspaniałych wolontariuszy za włączenie się w przygotowanie paczki oraz pani, która trzymała pieczę nad jej kompletowaniem. Również osobom, które pomogły w dowiezieniu paczek do magazynu. Jesteście naprawdę świetnymi ludźmi o wielkich serduszkach i mam nadzieję, że niektórzy w przyszłym roku razem z nami wyruszą z paczkami do rodzin i na własne oczy zobaczą jakie to świetne uczucie znaleźć w rodzinach ich piękno oraz poznać ich niepowtarzalne historie. Chciałabym Wszystkim z osobna życzyć zdrowych, wesołych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz szczęśliwego Nowego Roku!!

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Myślę, że Darczyńcy to bardzo dobrzy ludzie o wielkich sercach. Chciałabym podziękować z całego serca za otrzymaną pomoc i wsparcie.

logo SZ P zmien rozmiary

wykonanie strony internetowej: Everest Studio