Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, podczas którego najlepsi uczniowie odebrali nagrody książkowe, rzeczowe, dyplomy i puchary za wysokie wyniki w nauce, za wzorową postawę, najwyższe lokaty w wojewódzkich konkursach przedmiotowych oraz w wielu zawodach sportowych i artystycznych. Fundatorem nagród była Rada Rodziców. Słowa podziękowania oraz życzenia wakacyjne do uczniów, rodziców i nauczycieli skierowała dyrektor ZSP Urszula Cieślik oraz Wójt Gminy Gierałtowice Joachim Bargiel.
Koniec roku to także czas podsumowań. To był bardzo dobry rok dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gierałtowicach, uzyskaliśmy m.in. szczególne wyróżnienie tj. „Zasłużony dla Gminy Gierałtowice", certyfikat UNICEF dla społecznie zaangażowanej placówki, certyfikat Ministerstwa Zdrowia dla szkoły promującej honorowe oddawanie krwi.

Wszystkim Pracownikom ZSP w Gierałtowicach, Uczniom i Przyjaciołom Szkoły życzymy dużo słońca podczas wakacyjnych podróży i bezpiecznego odpoczynku.

wykonanie strony internetowej: Everest Studio