Pożegnianie klas III "Piraci są wśród nas"

Zgodnie z przyjętym zwyczajem w ostatnich dniach nauki uczniowie klas drugich pożegnali trzecioklasistów. Nie było tu miejsca na smutek, gdyż pożegnanie przygotowano z przymrużeniem oka, na wesoło. Hasłem przewodnim uroczystości był wątek piracki. Gierałtowice stały się wyspą, na której można było spotkać piratów, którzy od wielu lat poszukiwali największego skarbu-wiedzy. Przygotowano prezentację ze zdjęciami uczniów klas trzecich przebranych za piratów. Każdy otrzymał upominek w postaci ramki ze swoim zdjęciem w pirackim przebraniu. Nawiązując do pirackiego motta uroczystości uczniowie klas drugich przygotowali scenki z życia swych starszych kolegów. Podpatrzone nielegalnie, jak przystało na piratów, bez pozwolenia zainteresowanych, scenki wywołały uśmiech na twarzy trzecioklasistów i nauczycieli. Podczas uroczystości wręczono nagrody za osiągnięcia sportowe oraz za udział w konkursach.

wykonanie strony internetowej: Everest Studio