Mam talent 2017

19.06.2017 odbyła się szósta edycja gimnazjalnego „Mam talent". Dzień ten jak co roku, obfitował w wyjątkowo uzdolnionych uczniów, prezentujących się w różnych kategoriach przed nauczycielami i młodzieżą gimnazjalną. Tak jak zawsze, widzowie zaskakiwani byli pomysłami i talentami występujących. Podczas trwania przeglądu talentów, najbardziej uzdolnieni plastycznie, rysowali swoje prace, które na koniec zaprezentowali publiczności i nauczycielom. Wszyscy nagrodzeni zostali brawami, publiczność dobrze się bawiła i na pewno występujący zostaną na długo przez nas zapamiętani. Na koniec odbyło się wspólne śpiewanie podczas „karaoke" oraz zatańczona tak lubiana ostatnio „Belgijka". Każda z klas wykonała jedną wybraną przez siebie piosenkę. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, było głośno i tanecznie. Jak co roku frekwencja dopisała.

20170619 103323 zmien rozmiary

wykonanie strony internetowej: Everest Studio