Absolwenci

  • Drukuj

ABSOLWENCI GIMNAZJUM

Zapraszamy także do odwiedzenia poprzedniej strony interentowej gimnazjum:

Absolwenci Gimnazjum nr 1 w Gierałtowicach


 Absolwenci rok 2015/2016

IIIA

Wychowawca: mgr inż. Jolanta Hanus

Uczniowie: Gancarczyk Paulina, Grychtoł Dria, Korczyna Adam, Kornas Kacper, Kostrubała Natalia, Kruszyńska Paulina, Mieszała Szymon, Nowakowska Anna, Olejniczak Łukasz, Płaszczyk Julia, Radwin Dominika, Rybarczyk Agnieszka, Sowa Nikola, Tmidajewicz Grzegorz, Warmusz Dominik, Wawrzynek Michał, Wuzik Kamil, Zaczek Dawid, Zawadzka Natalia.

 

IIIB

Wychowawca: mgr inż. Gabriela Buchczyk

Uczniowie: Adamczyk Katarzyna, Adamska Wioletta, Dziuba Kamil, Gryczyński Dawid, Grzegorzyca Patryk, Herdzina Tomasz, Jeleniewicz Mateusz, Kowalczyk Dawid, Nieradzik Paulina, Nowok Dawid, Przybyła Weronika, Słowik Karolina, Sosna Mateusz, Starowicz Sara, Wdowiak Alan, Wdowiak Kacper, Wieczorek Klaudia, Żuk Justyna.


Absolwenci rok 2014/2015

IIIA

Wychowawca: mgr Aleksandra Bargiel-Firlit

Uczniowie: Capek Przemysław, Dekarz Marzena, Gieniusz Jadwiga, Groborz Natalia, Gubała Jacek, łuczak Daniel, Miller Damian, Mrozek Marek, Mryka Monika, Nieradzik Wiktoria, Nocoń Wojciech, Nowicki Sebastian, Pacha Klaudia, Pastor Damian, Rajs Bartosz, Skubacz Monika, Spyra Ewa, Śmiłek Wioletta, Tomiczek Julia, Warzecha Katarzyna, Wiszczor Sandra, WłoczkanRadosław, Wuzik Mateusz.

IIIB

Wychowawca: mgr Tatiana Kowalska

Uczniowie: Dymarz Patrycja, Ferfecki Adam, Frelich AnnaGawrysiak Edyta, Kasak Dagmara, Kocybik Krystian, Kołtowska Anna, Kroszka Szymon, Kubis Oliwia, Majewska Magdalena, Matysik Katarzyna, Michałek Adam, Opara Jesika, Otrząsek Martyna, Pykało Marek, Slupina Jacek, Socha Adrian, Szpakowski Przemysław, Szulc Szymon, Wiercioch Szymon.


Absolwenci rok 2013/2014

IIIA

Wychowawca: mgr Aleksandra Piekara

Uczniowie: Adamczyk Artur, Chwolka Aleksandra, Ciesielska Katarzyna, Dobrowolski Adam, Dyjach Kamil, Grychtoł Denis, Kowalski Maciej, Kuchta Mateusz, Kwaśnica Mateusz, Lipka Patrycja, Neuman Paulina, Nieradzik Daria, Niścior Patrycja, Papała Wiktoria, Piszczek Patryk, Sobieraj Łukasz, Spratek Tomasz, Strykowska Dorota, Wiaterek Jakub, Wyskiel Rafał.

IIIB

Wychowawca: mgr Joanna Orzech

Uczniowie: Adamczyk Mateusz, Bałdys Natalia, Czajka Michał, Draga Wiktoria, Furmaniak Jakub, Gajewski Bartosz, Gardawski Adam, Gatner Paweł, Jeutner Marek, Jeziorek Fabian, Kokoszka Karolina, Kowalczyk Martin, Kuś Szymon, Orlik Dominika, Paczka Dominika, Pałka Agnieszka, Pilny Michał, Rajca Dawid, Sadło Maja, Wojciechowski Dawid.


Absolwenci rok 2012/2013

IIIA

Wychowawca: mgr Hanna Zubek

Uczniowie: Bzdręga Dawid, Capek Dawid, Dobrowolski Bartosz, Dudzińska Daria, Franik Zuzanna, Gandarz Natalia, Gornik Klaudia, Kachel Michał, Kuchta Daniel, Łasocha Przemysław, Mandalka Emilia, Marcinkiewicz Adam, Palikowski Patryk, Palusińska Aldona, Petrusiewicz Daria, Skrzypczyk Tomasz, Smolnik Anna, Szmelich Patrycja, Szolc Klaudia, Szołtysek Dominika, Wadowiec Sebastian, Zgolik Tomasz, Zientek Marek, Żuk Anna.

IIIB

Wychowawca: mgr inż Gabriela Buchczyk/mgr inż. Alina Rajca - kl I

Uczniowie: Dreja Natalia, Gliklich Dawid, Herdzina Kamil, Kachel Jagoda, Kostrubała Sara, Łuczak Aleksandra, Metz Sebastian, Michalski Paweł, Mrasek Marcin, Ofiara Wiktoria, Parczyk Daria, Połap Marcelina, Ratka Martyna, Skubacz Marek, Socha Krzysztof, Spadek Patryk, Spyra Aleksandra, Spyra Karina, Woźnica Daria, Wuzik Arkadiusz, Wuzik Daniel.


Absolwenci rok 2011/2012

IIIA

Wychowawca: lic. Aneta Cajza

Uczniowie: Adamczyk Błażej, Brzózka Dawid, Gieniusz Piotr, Golec Sebastian, Hajduk Paweł, Kaczkowski Piotr, Kaletka Nikola, Kowalik Karolina, Nieradzik Artur, Ponicki Kamil, Porwoł Adam, Roczek Sylwia, Sobieraj Karol, Sosna Karolina, Spratek Sebastian, Stawarska Agata, Tomiczek Dawid, Urbanik Justyna, Wieczorek Piotr, Zubek Szymon, Żymełka Roswita.

IIIB

Wychowawca: mgr Tatiana Kowalska

Uczniowie: Blutko Wojciech, Błaszek Daniel, Draga Przemysław, Dyka Anna, Jelińska Izabela, Jojko Dawid, Kocur Krystian, Mól Wiktoria, Paczka Patryk, Pietroszek Jakub, Płowiec Aleksandra, Spórna Dominika, Starowicz Kewin, Strąk Lidia, Strąk Mariusz, Świątek Marek, Wawrzynek Mateusz, Wochnik Nina, Wojtów Tomasz, Zgorzały Paweł.


Absolwenci rok 2010/2011

IIIA

Wychowawca: mgr inż. Gabriela Buchczyk

Uczniowie: Buda Damian, Chmurczyk Paweł, Czaplok Barbara, Dudło Katarzyna, Dymarz Laura, Gabryś Zuzanna, Górczyk Łukasz, Herda Damian, Kornas Karol, Kabała Dominik, Kowalczyk Natalia, Kurpanik Patrycja, Kuszka Paulina, Krężel Joanna, Lipok Łukasz, Mączka Katarzyna, Pawliszyn Natalia, Podgórska Natalia, Poloczek Jakub, Pyrdoł Mateusz, Rożek Marta, Spyra Adam, Włodarz Arkadiusz, Włodyka Adrianna, Szachta Angelika, Zubek Robert, Zaremba Monika.

IIIB

Wychowawca: mgr Joanna Orzech

Uczniowie: Adamczyk Mateusz, Artemuk Sławomir, Bednarz Kamil, Bednarz Mateusz, Brzeźnicka Karolina, Ganczarczyk Dawid, Kaczan Marzena, Kaczmarczyk Agata, Kałuszczyk Paulina, Kempa Michał, Kubicka Paulina, Kucharski Grzegorz, Kułak Daniel, Makselon Alicja, Matwiej Małgorzata, Mazur Monika, Metz Patrycja, Piekiełko Marcin, Rajca Adrianna, Sadło Paweł, Smyl Patryk, Szolc Joachim, Urzędnik Monika, Wieczorek Sandra, Witkowska Katarzyna, Zubek Katarzyna.


 Absolwenci rok 2009/2010

IIIA

Wychowawca: mgr Hanna Zubek

Uczniowie: Tomasz Ferfecki, Alicja Furmaniak, Kamil Gorzawski, Tomasz Jachnik, Wojciech Jałowiecki, Dominik Jankowski, Anna Koźluk, Bożena Kwaśnica, Jakub Leszek, Karolina Maciuga, Mateusz Mieszała, Michał Oraczek, Grzegorz Rzeźniczek, Jacek Socha, Paweł Strykowski, Anna Sztejnbis, Sylwia Szulc, Dominika Związek.

III B

Wychowawca: mgr inż. Jolanta Hanus

Uczniowie: Karol Cieślik, Marian Gabor, Zbigniew Grobosz, Magdalena Klimczyk, Łukasz Kozubek, Monika Kucharek, Eunika Kucharska, Dominika Kurkowska, Justyna Łuczak, Kamila Myśliwiec, Adrian Olejniczak, Kamil Pilny, Roksana Piszczek, Monika Rozkoszek, Dominika Smolnik, Michał Smolnik, Danuta Tomula, Patrycja Żyrkowska

III C

Wychowawca: mgr Aleksandra Bargiel-Firlit

Uczniowie: Adrian Adamczyk, Mateusz Buda, Łukasz Bujoczek, Bogumił Dudło, Magdalena Fira, Kamila Fojt, Karolina Gornik, Magdalena Gospodarczyk, Paweł Jarzyna, Mateusz Kolczyński, Piotr Krężel, Patryk Mrasek, Grzegorz Palusiński, Agata Rakoniewska, Ewelina Rusin, Michał Skubela, Angelika Więcko.


 Absolwenci rok 2008/2009

IIIA

Wychowawca: mgr Aleksandra Piekara

Uczniowie: Krzysztof Dekarz, Aleksandra Dudło, Monika Gendarz, Sara Gliklich, Dominika Jałowiecka, Damian Jeleniewicz, Aneta Kokoszka, Sebastian Kowalski, Michalina Kozakiewicz, Aleksandra Michałek, Daria Palikowska, Żaneta Parczyk, Oliwier Rozkoszek, Dawid Spórna, Dawid Węgrzyn, Cezary Wojtów, Paweł Zgolik

IIIB

Wychowawca: lic. Aneta Szolc

Uczniowie: Monika Brzeszkiewicz, Jacek Czech, Monika Dolata, Natalia Drabiniok, Artur Głąbica, Joanna Grobosz, Zuzanna Jasiulek, Krzysztof Lipka,Adam Muszer, Krystian Pacha, Michał Spratek, Agata Szolc, Krystyna Szolc, Jakub Szuba, Tomasz Trojan, Kamil Waszka, Patryk Wolny


 Absolwenci rok 2007/2008

IIIA

Wychowawca: mgr inż. Gabriela Buchczyk

Uczniowie: Buchczyk Kornelia, Ciesieska Marta, Fibic Dorota, Gornik Marcin, Kalwińska Małgorzata, Klose Łukasz, Kłosek Michał, Kowalska Paulina, Kucharski Piotr, Mańka Maciej, Nitsze Monika, Ostrowski Jarosław, Otrząsek Emilia, Piekar Justyna, Pilny Klaudia, Pordzik Sabina, Porwoł Karol, Spratek Marcin, Starowicz Sabina, Szolc Mariusz, Sztejnbis Bartłomiej, Tomula Karol, Zgorzały Ewelina.

IIIB

Wychowawca: mgr Tatiana Kowalska

Uczniowie: Cichy Dawid, Donat Wioletta,Hampel Mateusz, Kłosek Monika, Kozakiewicz Mateusz, Kozubek Monika, Leder Paweł, Macha Ewa, Misiuda Karolina, Niścior Mateusz, Noski Wioletta, Omorczyk Anna, Papała Przemysław, Petrusiewicz Izabela, Piwowarczyk Damian, Połap Dominika, Połoszczańska Sandra, Stępień Iwona, Szachta Sebastian, Szolc Karolina, Wilk Maciej, Witek Ewa, Włoch Damian, Żur Dominika.


 Absolwenci rok 2006/2007

IIIA

Wychowawca: mgr inż. Jolanta Hanus

Uczniowie: Blutko Paweł, Buchcik Tomasz, Cieślik Paulina, Dymek Przemysław, Fojt Katarzyna, Henel Sebastian, Kłosek Justyna, Kopel Karolina, Koźluk Barbara, Koźluk Sylwia, Krawczyk Zuzanna, Nieużyła Marek, Plecan Mateusz, Plottnik Magdalena, Płaszczyk Magdalena, Poloczek Artur, Profus Agnieszka, Promny Michał, Spyra Kamil, Stawowy Karolina, Szlezak Adam, Szpakowska Anna, Szymura Michał, Walus Dawid, Wawrzynek Łukasz, Weisman Karolina, Wilk Natalia.

IIIB

Wychowawca: mgr Aleksandra Bargiel-Firlit

Uczniowie: Buda Barbara, Czapla Paweł, Dolata Łukasz, Gabor Krzysztof, Gajewska Paulina, Głogowski Grzegorz, Gornik Kamil, Gospodarczyk Anna, Hańczur Agata, Issa Patryk, Kaczmarczyk Szymon, Kisiel Krzysztof, Kozłowski Patryk, Krężel Mateusz, Leszek Szymon, Lipok Dominika,Małek Tomasz, Pawliszyn Dariusz, Pietroszek Julia, Pilny Mateusz, Remiorz Jakub, Rusin Patrycja, Stawarski Szymon, Studnik Dawid, Waluga Natalia.


 Absolwenci rok 2005/2006

IIIA

Wychowawca: mgr Anna Kusz

Uczniowie: Cichy Justyna, Ferfecki Krzysztof, Jojko Sebastian, Kowalczyk Joanna, Kowalski Przemysław, Kozak Agata, Macha Marcin, Nieradzik Aneta, Strąk Justyna, Stępień Małgorzata, Suberlak Katarzyna, Szmer Maciej, Ukowicz Justyna, Urbanek Anna, Urzędnik Damian, Warzeszka Mateusz, Wiosna Magdalena, Związek Marta.

IIIB

Wychowawca: mgr Urszula Cieślik

Uczniowie: Bańczyk Piotr, Bryzik Monika, Kałuszczyk Martyna, Karczmarz Robert, Kulesza Krzysztof, Labusek Magdalena, Malczewska Katharina, Michalska Klaudia, Ochota Agnieszka, Ostrowski Rafał, Piekar Justyna, Raczek Gabriel, Spratek Mateusz, Spyra Agnieszka, Szołtysek Barbara, Więcko Magdalena, Włodarz Daria, Wojtas Seweryn, Wowrzyk Łukasz.


 Absolwenci rok 2004/2005

IIIA

Wychowawca: mgr Tatiana Kowalska

Uczniowie: Białaś Anna, Boja Aleksandra, Dymek Mariusz, Ficoń Małgorzata, Gornik Justyna, Jojko Marek, Kempa Bartosz, Łasocha Tomasz, Łodo Błażej, Niścior Justyna, Papała Marcin, Ratka Mariusz, Rybaczyk Paulina, Sikiewicz Robert, Szpakowski Rafał, Waszka Dominika, Weisman Klaudia, Wierzbowski Kamil, Żur Wojciech.

IIIB

Wychowawca: mgr inż. Gabriela Buchczyk

Uczniowie: Draga Szymon, Dreja Łukasz, Franik Anna, Gregor Marcin, Groborz Jacek, Kozak Paweł, Krawczyk Dominika, Ksol Paweł, Kucharski Marek, Kucharski Tomasz, Leszek Kordian, Omorczyk Mariola, Petrusiewicz Agnieszka, Promny Krystian, Sitko Natalia, Szlezak Anna, Wadowiec Grzegorz, Żur Anna.

IIIC

Wychowawca: mgr Urszula Mikołaj-Kopernik

Uczniowie: Czapelka Piotr, Flatau Magdalena, Gilner Monika, Jenda Karolina, Kersten Rafał, Koźluk Weronika, Kukowka Justyna, Kurkowska Martyna, Latacz Marzena, Macha Adrian, Nowak Katarzyna, Olejniczak Patryk, Polok Łukasz, Remiorz Paweł, Rzeźniczek Krzysztof, Szala Żaneta, Szmaj Angelika, Szolc Karolina, Woźnica Karol.


 Absolwenci rok 2003/2004

IIIA

Wychowawca: mgr inż. Jolanta Matuszewska

Uczniowie: Adamczyk Klaudia, Błędziński Daniel, Broda Jacek, Duda Damian, Farana Martyna, Gonsior Daniel, Hobik Malwina, Kłosek Marcin, Kubicka Małgorzata, Lis Anna, Skubela Małgorzata, Skuczik Janusz, Spyra Sabina, Szala Patryk, Szala Dawid, Waszka Krystyna, Włodarz Patrycja.

IIIB

Wychowawca: mgr Aleksandra Bargiel-Firlit

Uczniowie: Bargiel Anika, Fibic Robert, Jasiulek Tomasz, Kabiczke Tomasz, Kachel Martyna, Kachel Marcin, Kacprzak Michał, Kowalczyk Danuta, Kubicka Patrycja, Kwiek Mirella, Madeja Paweł, Matysik Sabina, Mrozek Katarzyna, Myśliwiec Dawid, Płaszczyk Tomasz, Porwoł Mariusz, Szołtysek Justyna, Szuba Karolina, Trojan Klaudia


Absolwenci rok 2002/2003

 IIIA

Wychowawca: mgr Anna Kusz

Uczniowie: Adamczyk Michał, Buda Sebastian, Cieślik Marcin, Czapelka Arkadiusz, Draga Justyna, Duda Mariusz, Jezusek Dorota, Karolczuk Kamil, Kersten Mariusz, Kłosek Agnieszka, Kulesza Dorota, Kuś Ewelina, Latacz Mariola, Malcherek Agnieszka, Muszer Krzysztof, Nitsze Michał, Nocoń Kamila, Smolnik Karina, Stępień Piotr, Stolarczyk Ewelina, Szewczulak Iwona, Szolc Michalina, Szolc Mirosława, Szulc Gabriela, Tkacz Ewa, Warzeszka Artur.

IIIB

Wychowawca: Katarzyna Jendryczko

Uczniowie: Adamczyk Aneta, Bąk Dorota, Boja Monika, Bryzik Marek, Cwelung Mateusz, Dudło Ewelina, Gabor Adam, Gardawski Marcin, Gregor Michał, Grychtoł Cyprian, Hoffman Agnieszka, Klose Joanna, Nieużyła Anna, Nieużyła Witold, Pawlas Sebastian, Plaza Agnieszka, Plaza Magdalena, Połoszczańska Anna, Promny Artur, Promny Katarzyna, Promny Monika, Słowik Adam, Sosna Justyna, Strąk Beata, Strąk Monika, Szmelich Paweł, Wojtas Patrycja, Wowrzyk Justyna, Zalewski Artur.


Absolwenci rok 2001/2002

 IIIA

Wychowawca: mgr Tatiana Kowalska

Uczniowie: Ballon Martin, Bednorz Gabriela, Błaszek Monika, Dudło Marcin, Dymek Michalina, Knapik Justyna, Kornas Michał, Kowalczyk Wojciech, Małek Agata, Mrozek Grzegorz, Osuch Urszula, Pietrzak Marcin, Rajnert Aleksandra, Sikiewicz Renata, Sitko Karolina, Słaboń Sylwia, Smalcuga Daniel, Socha Magdalena, Szmelich Sylwia, Trojan Mariola, Waszka Katarzyna

IIIB

Wychowawca: mgr inż. Gabriela Buchczyk

Uczniowie: Ambrożewicz Kamil, Bujoczek Natalia, Czech Damian, Duda Marek, Farana Marek, Ficoń Paweł, Gardawska Kamila, Gonsior Andrzej, Kusber Tomasz, Lis Wojciech, Mryka Sylwia, Pyszny Aneta, Skubela Aleksandra, Skuczik Leszek, Stabla Krzysztof, Tkocz Justyna, Trzciński Kamil, Warzeszka Karolina, Witkowski Dawid, Wojtyszyn Damian, Zientek Piot

IIIC

Wychowawca: mgr Urszula Mikołaj-Kopernik

Uczniowie: Furmaniak Piotr, Hildebrant Adrian, Kowalski Rafał, Kubicka Marcela, Łasocha Justyna, Macha Anna, Midor Aleksandra, Musioł Grzegorz, Pawliszyn Barbara, Piekiełko Aneta, Puc Ilona, Puchałka Dawid, Skubacz Małgorzata, Szymura Dawid, Wierzbowski Dawid, Wiosna Kamil, Zajusz Andrzej, Zelek Jan, Zelek Joanna, Żyrkowski Krzysztof.