Złota Księga Gimnazjum

  • Drukuj

Złota Księga Gimnazjum

Zaszczytu wpisu do Złotej Księgi Gimnazjum może dostąpić absolwent, który spełnia, co najmniej dwa z następujących kryteriów:

  • uzyskał średnią z przedmiotów co najmniej 5,0 i najwyższą ocenę z zachowania,
  • zdobył tytuł finalisty lub laureata konkursu przedmiotowego na szczeblu co najmniej wojewódzkim lub osiągnął jedno z pierwszych trzech miejsc w dowolnej dyscyplinie sportowej na szczeblu województwa lub kraju,
  • uzyskał co najmniej 80% punktów na egzaminie gimnazjalnym.

Rok szkolny 2002/2003

  • Gregor Michał
  • Kuś Ewelina
  • Nocoń Kamila
  • Szolc Mirosława

Rok szkolny 2003/2004

  • Bargiel Anika
  • Jasiulek Tomasz
  • Kachel Marcin
  • Madeja Paweł

Rok szkolny 2004/2005

  • Białaś Anna
  • Draga Szymon
  • Kozak Paweł
  • Krawczyk Dominika
  • Kukowka Justyna
  • Polok Łukasz

Rok szkolny 2006/2007

  • Cieślik Paulina
  • Płaszczyk Magdalena
  • Szpakowska Anna

Rok szkolny 2007/2008

  • Buchczyk Kornelia
  • Ciesielska Marta
  • Fibic Dorota
  • Kalwińska Małgorzata
  • Kłosek Monika
  • Nitsze Monika
  • Ostrowski Jarosław
  • Porwoł Karol

Rok szkolny 2008/2009

  • Dolata Monika
  • Kozakiewicz Michalina
  • Michałek Aleksandra
  • Szolc Krystyna

Rok szkolny 2009/2010

  • Piszczek Roksana
  • Cieślik Karol

Rok szkolny 2010/2011

  • Dymarz Laura
  • Rożek Marta

Rok szkolny 2011/2012 

  • Kowalik Karolina
  • Mól Wiktoria 
  • Dyka Anna
  • Adamczyk Błażej
  • Brzózka Dawid
  • Gieniusz Piotr
  • Kaletka Nikola
  • Wochnik Nina

Rok szkolny 2012/2013 

  • Mandalka Emilia
  • Żuk Anna
  • Dudzińska Daria
  • Ofiara Wiktoria

Rok szkolny 2013/2014

  • Wiaterek Jakub
  • Ciesielska Katarzyna
  • Chwolka Aleksandra
  • Kowalski Maciej
  • Strykowaska Dorota
  • Adamczyk Mateusz
  • Gajewski Bartosz

Rok szkolny 2014/2015

  • Dekarz Marzena
  • Gieniusz Jadwiga
  • Frelich Anna
  • Majewska Magdalena
  • Michałek Adam
  • Szpakowski Przemysław

Rok szkolny 2015/2016

  • Katarzyna Adamczyk
  • Julia Płaszczyk
  • Natalia Kostrubała
  • Justyna Żuk
  • Paulina Nieradzik

Rok szkolny 2016/2017

  • Marcin Matera,
  • Anna Michalik
  • Adrianna Bednarek
  • Piotr Marcol
  • Martyna Neuman
  • Kamila Slany
  • Błażej Mól
  • Michał Szendzielorz

 

Prymus Gimnazjum

Tytułem "Prymus Gimnazjum" może być wyróżniony uczeń, który spełnia następujące warunki:

  • uzyskał średnią ocen z przedmiotów co najmniej 5,0 i najwyższą ocenę z zachowania,
  • został finalistą lub laureatem konkursu przedmiotowego szczebla co najmniej wojewódzkiego,
  • wykazał się dużym zaangażowaniem na rzecz szkoły i środowiska.

Rok szkolny 2007/2008

  • Kłosek Monika

Rok szkolny 2008/2009

  • Szolc Krystyna

 Rok szkolny 2010/2011

  • Dymarz Laura
  • Rożek Marta
  • Kowalik Karolina

Rok szkolny 2011/2012

  • Kowalik Karolina
  • Żuk Anna
  • Mandalka Emilia
  • Wiaterek Jakub
  • Gieniusz Piotr
  • Dyka Anna
  • Mól Wiktoria

Rok szkolny 2012/2013 

  • Mandalka Emilia
  • Wiaterek Jakub 

Rok szkolny 2013/2014

  • Wiaterek Jakub

 

Rok szkolny 2016/2017

  • Dembia Mateusz
  • Matera Marcin

 

Gimnazjalista Roku

Tytułem "Gimnazjalista Roku" może być wyróżniony absolwent Gimnazjum, który:

  • spełnił warunki do otrzymania świadectwa z wyróżnieniem,
  • osiągnął najwyższy w szkole wynik egzaminu gimnazjalnego, jednak nie niższy niż 80% ogólnej liczby punktów do zdobycia,
  • został finalistą lub laureatem konkursu przedmiotowego szczebla co najmniej wojewódzkiego lub osiągnął jedno z pierwszych trzech miejsc w dowolnej dyscyplinie sportowej na szczeblu województwa lub kraju.

Rok szkolny 2007/2008

  • Kłosek Monika

Rok szkolny 2008/2009

  • Szolc Krystyna

Rok szkolny 2010/2011

  • Rożek Marta

Rok szkolny 2011/2012

  • Kowalik Karolina

Rok szkolny 2012/2013 

  • Mandalka Emilia

Rok szkolny 2013/2014

  • Wiaterek Jakub

Rok szkolny 2016/2017

  • Matera Marcin