Stypendium Wójta Gminy Gierałtowice- gratulujemy nagrodzonym!

Z przyjemnością chcieliśmy poinformować całą społeczność szkolną o przyznaniu naszym uczniom i absolwentom specjalnej nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową postawę uczniowską i zdobycie premiowanych miejsc w konkursach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych.
Ta nagroda to Stypendium Wójta Gminy Gierałtowice, które za rok szkolny 2016/2017 otrzymali następujący uczniowie:

Szkoła Podstawowa:
1. Dominik Adamczyk
2. Julia Czerwińska
3. Marcin Marcol
4. Dawid Piotrowski
5. Krzysztof Smolnik
6. Oliwia Tomaszewska
7. Rafał Turczyn

Gimnazjum:
1. Adrianna Bednarek
2. Mateusz Dembia
3. Kamil Groborz
4. Adam Maciuga
5. Anna Michalik
6. Błażej Mól
7. Martyna Neumann
8. Angelika Nieradzik
9. Kamila Slany
10. Martyna Spyra

Bardzo się cieszymy, ze w grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych Stypendium Wójta zdobyli absolwenci naszego gimnazjum: Katarzyna Adamczyk, Jakub Wiaterek, Kamil Dobrowolski i Klaudia Pacha. Wręczenie nagród nastąpiło 26 października w sali sesyjnej Urzędu Gminy Gierałtowice.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzmy dalszych sukcesów!
Dziękujemy za tak wspaniałe promowanie naszej szkoły!

wykonanie strony internetowej: Everest Studio