Projekt gimnazjalny

» Zasady i warunki realizacji projektów edukacyjnych w gimnazjum

» Praca metodą projektu-wprowadzenie

PREZENTACJA PROJEKTÓW

Rok szkolny 2010/2011

» Tematy projektów edukacyjnych klas drugich

Pierwsze koty za płoty… chciałoby się powiedzieć. Za nami premierowe prezentacje edukacyjnych projektów gimnazjalnych, które odbyły się w naszej szkole w dniach 17 – 18 maja br. Królowały prezentacje Power Point, choć mieliśmy także okazję podziwiać pokaz mody, degustować zdrowe jedzenie oraz pełne konserwantów potrawy czy uczestniczyć w pokazach filmowych. Teraz już wiemy co jest korzystniejsze: lokata, obligacje czy konto oszczędnościowe, jak w ujęciu statystycznym prezentuje się nasza szkoła, miejscowość i gmina oraz jak zmieniał się samochód na przestrzeni dziejów. Trwałym efektem projektów gimnazjalnych będą z pewnością fotografie naszej miejscowości, wykonane przez uczniów, a także te pozyskane od mieszkańców Gierałtowic podczas realizacji zadania. Wiele wrażeń, mnóstwo emocji, sporo pracy i projekty zaliczone celująco…

Projekt gimnazjalny

Rok szkolny 2011/2012

»Tematy i podział na grupy projektowe w roku szkolnym 2011/2012

»Sprawozdanie ze stopnia realizacji projektów 2011/2012

4 maja w naszym gimnazjum odbyła się prezentacja projektów gimnazjalnych. Uczniowie klas drugich przedstawili efekty pracy ostatnich miesięcy. Podczas prezentacji projektów mogliśmy się dowiedzieć: jaki jest wpływ wydobycia węgla kamiennego na środowisko naturalne, co nastolatek powinien wiedzieć o jedzeniu, jaka jest znajomość języków obcych w naszej  gminie, jakie są ciekawe zawody,  jaki wpływ miały okręty wojenne na przebieg II wojny światowej,  czy jakie mamy rodzaje reklamy oraz jak stworzyć zespół muzyczny. Wszystkie grupy projektowe  przedstawiły  swoje tematy za pomocą prezentacji multimedialnych, a także w formie wystawy.

prezentacje 2012

Rok szkolny 2012/2013

Gość biblioteki p. Witold Nocoń
17-11-2017
Dnia 17.11.2017. biblioteka szkolna zorganizowała spotkanie z panem Witoldem Noconiem - na co dzień doktorem Politechniki...Więcej »

Gimnazjum nr 1 w Gierałtowicach
44-186 Gierałtowice ul.Powstańców Śl.41 tel/fax 032 30 11 570 gimnazjum@gni.pl