Rok szkolny 2010/2011

BABSKI COMBER – JUŻ W LISTOPADZIE!

Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz członkowie Stowarzyszenia „Lepsza Przyszłość” już po raz siódmy serdecznie zapraszają panie od lat 18 wzwyż do udziału w Babskim Combrze. Tegoroczna impreza odbędzie się 20 listopada, początek o godz. 16, jak zwykle w auli gierałtowickiej szkoły. Do zabawy i potańcówki zachęcać będzie zespół EDEN, a całą imprezę poprowadzi Zbigniew Cieślik. Zespół zapewnia Bilety w cenie 18 zł do nabycia w sekretariacie Zespołu oraz u członków Stowarzyszenia. Panie, które przybędą w oryginalnym krawacie otrzymają prezent – niespodziankę.

Babski Comber 2011
Babski Comber 2011


Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej Gimnazjum nr 1 na rok szkolny 2011/2012

Zobacz: Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej 2011/2012


Głosuj na plac zabaw w Gierałtowicach !!! Liczy się każdy głos !!!

Zapraszamy wszystkich do głosowania na Gierałtowice! 

http://100latnivea.pl/glosowanie

Chcesz zagłosować na plac zabaw?

1. Zarejestruj się

2. Zaloguj się

3. Wybierz lokalizację

4. Zagłosuj

Każda zarejestrowana osoba może oddać 1 głos na 24 godziny!

Głosowanie trwa od 6 czerwca do 31 października 2011!

Zarejestruj się i głosuj codziennie na naszą lokalizację !!!!

Z okazji 100. urodzin NIVEA Polska postanowiła spełnić marzenia wielu polskich rodzin, a w szczególności ich najmłodszych członków, powstał projekt ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski. Wszystkie gminy/spółdzielnie, chętne do udziału w konkursie, zgłaszały wyznaczone lokalizacje pod budowę placów zabaw. Również Gmina Gierałtowice zgłosiła miejsce przeznaczone na ogólnodostępny plac zabaw dla mieszkańców Gierałtowic i okolic (adres lokalizacji: Polska, 44-186 Gierałtowice, ul. Powstańców Śl. 41).

Zarejestruj się i głosuj codziennie na naszą lokalizację !!!!


Wykaz podręczników na rok szkolny 2011/2012

Pobierz: Wykaz podręczników na rok szkolny 2011/2012


I już wakacje !!!

Świadectwa rozdane, promocje do następnych klas otrzymane. To teraz należy się  nam zasłużony odpoczynek. Morze, jezioro, góry i las już czekają! Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku, odprężenia psychicznego oraz wielu bogatych przeżyć w okresie wakacji :) oraz powrotu do szkoły  pełni sił i energii.

Morze Bałtyckie

Morze BałtyckieUroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011

Zakończył się kolejny rok szkolny. W środę 22 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia świadectw podczas której pożegnaliśmy uczniów klas trzecich. W trakcie uroczystości uczniowie odebrali swoje długo oczekiwane świadectwa, oprócz tego jak co roku wręczone zostały także nagrody dla najlepszych: Tytuł Prymusa Gimnazjum otrzymały: Karolina Kowalik z kl IIA, Laura Dymarz z klasy IIIA oraz Marta Rożek z klasy IIIA. Tytuł Gimnazjalisty roku otrzymały tegoroczne absolwentki gimnazjum: Laura Dymarz i Marta Rożek, które także dostąpiły zaszczytu wpisu do Złotej Księgi Gimnazjum. Wręczone zostały także dyplomy najlepszym uczniom klasy tj: z klasy IA – Annie Żuk, IB – Jagodzie Kachel, IIA – Karolinie Kowalik, IIB – Wiktorii Mól, IIIA – Laurze Dymarz oraz  z IIIB – Katarzynie Zubek. Puchar przechodni za najwyższą średnią ocen otrzymała klasa IIA. Po rozdaniu świadectw i nagród książkowych klasom trzecim oraz uczniom z klasy drugiej i pierwszej, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem, wręczono listy gratulacyjne rodzicom uczniów klas trzecich. Podziękowano także mamom, które aktywnie brały udział w życiu szkoły poprzez pracę w Radzie Klasowej Rodziców i Radzie Gimnazjum. Na koniec uroczystości po krótkiej części artystycznej wszyscy rozeszli się do sal lekcyjnych, gdzie odbyło się wręczenie reszty świadectw.

Zakończenie 2011


Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli oraz rodziców uczniów klas III na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się 22 czerwca (tj. środa) 2011r. o godz. 10:30 w auli naszej szkoły.


Gość biblioteki p. Witold Nocoń
17-11-2017
Dnia 17.11.2017. biblioteka szkolna zorganizowała spotkanie z panem Witoldem Noconiem - na co dzień doktorem Politechniki...Więcej »

Gimnazjum nr 1 w Gierałtowicach
44-186 Gierałtowice ul.Powstańców Śl.41 tel/fax 032 30 11 570 gimnazjum@gni.pl