Rozstrzygnięcie konkursów językowych

10 czerwca bieżącego roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursów z języka angielskiego i niemieckiego. Nasze gimnazjum reprezentowali: j. niemiecki – Dominika Związek, j. angielski – Paweł Strykowski, Karol Cieślik, Jacek Socha, Dominika Kurkowska, Marta Rożek, Laura Dymarz, Karolina Kowalik.

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą o kulturze i realiach krajów angielsko i niemieckojęzycznych, umiejętnością rozwiązywania testów gramatycznych oraz znajomością słownictwa związanego z następującymi tematami: sport, zdrowie oraz  nauka i technika.

Wśród wielu uczestników nasi uczniowie znaleźli się w ścisłej czołówce nagrodzonych, zdobyli nagrody i dyplomy. Marta Rożek i Karol Cieślik zajęli kolejno II i III miejsce w konkursie z j. angielskiego, natomiast Dominika Związek uplasowała się na II miejscu konkursu z j. niemieckiego.

Gratulujemy sukcesów!

orna16.6

Gość biblioteki p. Witold Nocoń
17-11-2017
Dnia 17.11.2017. biblioteka szkolna zorganizowała spotkanie z panem Witoldem Noconiem - na co dzień doktorem Politechniki...Więcej »

Gimnazjum nr 1 w Gierałtowicach
44-186 Gierałtowice ul.Powstańców Śl.41 tel/fax 032 30 11 570 gimnazjum@gni.pl